TYLKO NA EKSPORT

Kocioł wszystkopalny na węgiel i drewno MarCo

Piec węglowy MarCo - LumoStalowe kotły grzewcze na paliwa stałe typu MarCo przeznaczone są do centralnego ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań, pomieszczeń gospodarczych jak i większych obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Przy współpracy z wymiennikiem stanowią one również doskonałe źródło ciepłej wody użytkowej.

Konstrukcja kotła

Efektywna budowa oparta na syfonowym układzie grodzi nawrotnych i solidne wykonanie z najlepszych materiałów charakteryzują kocioł Marco, zapewniając łatwość i wygodę obsługi. Każdy kocioł seryjnie wyposażony jest w termometr, pogrzebacz oraz rączki drzwiczek pokryte polofenem, chroniącym przed ich nagrzaniem. 5-cio stopniowa regulacja przepustnicy spalin umożliwia optymalne ustawienie ciągu kominowego w kotle. Doskonała izolacja termiczna zmniejsza do minimum straty wypromieniowania ciepła z kotła na zewnątrz, a regulowane nóżki umożliwiają łatwe i precyzyjne wypoziomowanie kotła na ewentualnych nierównościach posadzki.

Charakterystyka

Kotły na paliwa stałe typu MarCo charakteryzują się nie tylko wysoką sprawnością spalania oraz niskimi kosztami eksploatacji, ale również wysokim stopniem bezpieczeństwa, dzięki wyposażeniu w armaturę zabezpieczając przed nadmiernym wzrostem ciśnienia i temperatury.

Dodatkowe opcje

Na życzenie klienta istnieje możliwość zastosowania szeregu udogodnień takich jak miarkownik ciągu czy szuflada popielnikowa, które podnoszą komfort użytkowania i ograniczają nakład pracy na utrzymanie stałej temperatury na kotle. Dostępna również wersja z nadmuchem - MarCo Plus.

Zalety:

  • » Wszystkopalny.
  • » Wykonany z materiałów najwyższej jakości.
  • » Bezpieczny i ekonomiczny w eksploatacji.
  • » Izolowany termicznie.
  • » Wyposażony w nóżki o regulowanej wysokości.
  • » Wyposażony w podwójne króćce zasilania i powrotu wody grzewczej.
  • » Wyposażony w termometr.
  • » Wysoka estetyka wykonania - obustronnie malowana proszkowo obudowa zewnętrzna.

Materiały do pobrania:
Dane dla projektantów
Parametry techniczne
Folder

strzałka do góry