Lumo Technika Grzewcza

Kocioł olejowy Eurolumo

Kocioł olejowy - o mocy 20 - 45kW

Oszczędny i funkcjonalny

Kotły olejowe Eurolumo 20-45kW są stalowymi kotłami wodnymi przystosowanymi do opalania olejem w zależności od zastosowanego palnika. Doskonale nadają się do ogrzewania domów zarówno jedno- jak i wielorodzinnych.
Trzyciągowa konstrukcja kotła olejowego ogranicza do minimum emisję szkodliwych substancji i zapewnia 93% sprawności urządzenia grzewczego. Do kotłów olejowych można dobrać palnik dowolnej firmy. Bardzo dobrze współpracują z palnikami takich firm jak Giersch, Abic, Herrmann, Elco, Riello, Scheer, Weishaupt czy Kröting.

Kocioł olejowy eurolumo 20-45kW

Automatyka

Wszystkie kotły wyposażone są standardowo w nowoczesne konsole sterownicze, które rozbudowane o mikroprocesorowe sterowniki pogodowe mogą zapewnić minimum obsługi i maksymalną wygodę użytkowania.

Bezpieczeństwo

Kotły olejowe EUROLUMO spełniają wszystkie surowe warunki stawiane przez Urząd Dozoru Technicznego, a także Unię Europejską, a uzyskany certyfikat TUV oraz najwyższa dla tego typu kotłów trzygwiazdkowa ocena sprawności energetycznej przyznana przez akredytowane niemieckie laboratorium certyfikujące, stawiają go w czołówce obok światowych liderów.

Zalety:

  • Funkcjonalność (możliwość rozbudowy o wymiennik c.w.u.).
  • Szeroki zakres zastosowania (moc od 20 do 45 kW).
  • Oszczędność (sprawność spalania 93%, nowoczesna trzyciągowa konstrukcja).
Przewiń do góry