Lumo Technika Grzewcza

Wymienniki c.w.u. WCW 120 eco

Nowoczesna konstrukcja w pokrowcu

Konstrukcja wymiennika wykonana jest z wysokogatunkowej stali. Standardowo wyposażenie każdego z nich stanowi anoda magnezowa, która zapobiega powstawaniu ognisk korozyjnych. Dzięki precyzyjnie dopasowanej, odpowiednio ukształtowanej wężownicy o dużej powierzchni grzewczej proces przygotowywania ciepłej wody trwa krótko oraz zapewnia równomierne nagrzewanie się wody w całym wymienniku. Doskonała izolacja utwardzoną pianką poliuretanową, która nakładana jest bezpośrednio pod pokrowcem eliminuje wszelkie straty cieplne i doskonale chroni przed wystudzaniem się wody w wymienniku.

Wymiennik ciepłej wody użytkowej Lumo WCW 120l eco

Oszczędność energii

Dzięki nowoczesnej konstrukcji oraz dużej powierzchni wężownicy wymiennik optymalnie wykorzystuje pracę nowoczesnych urządzeń grzewczych. Obecnie w ofercie naszej firmy znajduje się wymiennik 120 litrowy w pokrowcu − wersja z termometrem lub z automatyką.

Zalety

Oprócz energooszczędności zaletą wymiennika jest jego niezawodność, długa żywotność oraz zachowanie wysokiej higieny. Efekt ten uzyskany jest dzięki podwójnej warstwie emalii, która pokrywa w całości od wewnątrz płaszcz całego wymiennika wraz z wężownicą. Nie wydziela ona żadnych substancji i jest chemicznie neutralna co skutecznie uniemożliwia przedostaniu się do wody jakichkolwiek związków szkodliwych dla zdrowia.

Materiały do pobrania

Przewiń do góry