Lumo Technika Grzewcza

Wymienniki c.w.u. WCW65-300l

stojący z podwójną warstwą emalii

Wymienniki wykonane są z wysokogatunkowej stali. Każdy z nich wyposażony jest w anodę magnezową, która zapobiega powstawaniu ognisk korozyjnych. Dzięki dokładnie obliczonej oraz odpowiednio ukształtowanej i umieszczonej wężownicy proces przygotowywania ciepłej wody trwa krótko oraz zapewnia równomierne nagrzewanie się wody w wymienniku. Doskonała izolacja utwardzoną pianką poliuretanową, która nakładana jest bezpośrednio pod obudową wymiennika, eliminuje wszelkie mostki cieplne i chroni skutecznie przed obniżeniem się temperatury wody w wymienniku.

wymienniki cwu

Bezpieczeństwo – Podwójna warstwa emalii to stuprocentowa higiena

Oprócz energooszczędności zaletą wymienników LUMO jest ich niezawodność, długa żywotność oraz zachowanie higieny, dlatego wszystkie wymienniki pokrywane są od wewnątrz podwójną warstwą emalii. Nie wydziela ona żadnych substancji i jest chemicznie neutralna co skutecznie uniemożliwia przedostaniu się do wody czegokolwiek szkodliwego dla zdrowia.

Zalety

Wymienniki LUMO to oszczędność energii. Dzięki nowoczesnej konstrukcji oraz dużej powierzchni wężownicy wymienniki LUMO optymalnie wykorzystują pracę nowoczesnych kotłów grzewczych. W ofercie naszej firmy znajdują się wymienniki o pojemnościach od 65 do 300 litrów, co pozwala na dobranie odpowiedniego wymiennika i zaopatrywanie w ciepłą wodę każdego budynku począwszy od domków jednorodzinnych aż do dużych budynków użyteczności publicznej.

Materiały do pobrania

Przewiń do góry