Lumo Technika Grzewcza

Wymienniki c.w.u. WCWD 300l

wyposażony w podwójną wężownicę

Wymienniki LUMO-WCWD to oszczędność energii. Dzięki nowoczesnej konstrukcji oraz dużej powierzchni wężownic wymienniki LUMO-WCWD optymalnie wykorzystują pracę nowoczesnych kotłów niskotemperaturowych jak również w połączeniu z bateriami kolektorów słonecznych. W ofercie naszej firmy znajdują się wymienniki z podwójną wężownicą o pojemności 300 litrów.

wymienniki cwu

Nowoczesna konstrukcja

Wymienniki wykonane są z wysokogatunkowej stali. Każdy z nich posiada anodę magnezową, która zabezpiecza przed powstaniem ognisk korozyjnych. Czas przygotowania ciepłej wody ograniczony jest do minimum dzięki dokładnie obliczonym oraz odpowiednio ukształtowanym i umieszczonym dwóm wężownicom, co zapewnia równomierne nagrzewanie się wody w wymienniku. Idealna izolacja utwardzona pianką poliuretanową, nakładaną bezpośrednio pod obudową wymienników, eliminuje wszystkie mostki cieplne i chroni efektywnie przed obniżeniem się temperatury wody.

Bezpieczeństwo – Podwójna warstwa emalii to stuprocentowa higiena

Niezawodność i długa żywotność to oprócz energooszczędności najważniejsze zalety wymienników LUMO-WCWD. Podwójna wężownica to nie tylko oszczędność energii, ale i czasu. Dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy emalii nie trzeba się martwić o higienę, gdyż emalia zapobiega przedostaniu się do wody wszelkich cząsteczek szkodliwych dla naszego zdrowia.

Materiały do pobrania

Przewiń do góry