+48 618 136 525 | sprzedaz@lumo.com.pl

Sprzedaż pelletu

Pellets Energy GOLD

Pellet to nowoczesna, ekologiczna alternatywa tradycyjnych paliw stosowanych do ogrzewania domów mieszkalnych, pomieszczeń, budynków użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, szpitale itp.), zakładów produkcyjnych (piekarnie, cukiernie).

Pellet Gold Lumo - sprzedaż

Firma Pellet Energy produkuje pellet o najwyższych parametrach jakościowych dla wymagającego Klienta ceniącego sobie komfort i wygodę. Jakość pelletu sprawdzana jest systematycznie przez nasze zakładowe laboratorium. Eco Pellet czyli granulat jest zunifikowaną formą paliwa z biomasy, to nic innego jak sprasowane pod ogromnym ciśnieniem trociny. Ciśnienie oraz temperatura zmieniają nieco strukturę drewna pozwalając na jego sklejenie oraz zabezpieczenie przed rozpadnięciem.

Pellet GOLD to wydajne energetycznie i ekologiczne paliwo klasy premium. Wysoka kaloryczność pelletu GOLD zapewnia znakomitą wydajność energetyczną przy jednoczesnym minimalnym spopieleniu. Pellet drzewny powstaje z trocin drzew iglasto-liściastych prasowanych pod wysokim ciśnieniem i charakteryzuje się jasnym kolorem. Jest zgodny z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2 oraz spełnia wymagania normy DINplus.

Pellet Gold Lumo - sprzedaż


» Niska zawartość popiołu.
» Wysoka kaloryczność.
» Niska zawartość wilgoci.
» Wysoka gęstość.
» Bardzo niska zawartość w spalinach dwutlenku siarki i innych szkodliwych substancji.

Produkt jest dostępny w trzech formach opakowań:
– worki 15 kg,
– big bag,
– cysterna.

Przewiń na górę